Коледна сватба – защо не? Има много предубеждения, че сватбения сезон е през лятото и това е идеалното време за сватби. И в много
Tag: http://www.svatba-forum.com/
Откъде идва сватбения обичай за „нещо старо, нещо ново, нещо назаем и нещо синьо“?
Откъде идва сватбения обичай за „нещо старо, нещо ново, нещо назаем и нещо синьо“? Всъщност, следващия ред на тази стара поговорка намеква за произхода


